Kripto Para Pump Sinyal Grupları ve Bulucu Programlar

Kripto para pump sinyal grupları, anonim işlemler yürütür veya kitlelere pompalama ve boşaltma planları yoluyla kripto para birimi ticaretini değiştirme talimatı verir. Bu gruplar genellikle faaliyetleri hakkında içeriden bilgi verirler. Kaynaklar, kripto para birimini pompalama ve boşaltma planlarının son altı ayda milyarlarca ticaret faaliyeti ve yüz milyonlarca dolarlık kayıp ürettiğini söylüyor. Yalnızca bu süre zarfında, 120 farklı kripto paranın fiyatlarını manipüle eden 125 ayrı pompalama ve boşaltma hareketi gerçekleştirildi.

Kripto Para Sinyal Bulucu
Kripto Para Sinyal Bulucu

Kripto Para Sinyal Bulucu Uygulamaları

Ekonomi otoritelerine göre, kripto para birimini pompalama ve boşaltma planları, borsanın başlangıcını anımsatıyor. Bu süre zarfında, bir grup tüccar, gruplar halinde para birimlerini oldukça yüksek miktarda satın alarak fiyatları manipüle ederek piyasaları tahrip ediyor. Kripto para piyasalarında da benzer bir dinamik gözlemlenebilir. Kripto para sinyal bulucu uygulamalar, piyasada ki bu dalgalanmaları kitlelere haber vererek ortak hareket etmeye yarar. İpuçları ve tüyolar sayesinde işi şansa bırakmazlar böylece rakiplere karşı kazanmak mümkün olur.

Kripto Para Değeri Kitlesel Hareketle Manipüle Edilir

Zengin bir tüccar ordusu, kripto paranın sosyal medya da dahil olmak üzere birçok kanalda duyurulmasıyla heyecan yaratır. Ardından eş güdümlü satın alımlara başlarlar. Kripto paranın fiyatı hızla yükseldikçe, pompa ve çekme grubu dışındaki diğer tüccarlar satın alma çılgınlığına başlar. Bu kitlesel talep kripto paranın fiyatını daha da yukarı iter. Ardından zengin tüccar grubu aniden yatırımlarını kripto üzerinden aniden çeker. Zengin tüccar grubu kitlesel hareketin etkisiyle artan kriptoyu en yüksek değerden sattıkları için kazanırlar. Kripto para pump sinyal grupları onların bu hareketleri hakkında bilgi verir.

Finans Ekipleri
Finans Ekipleri

Finans Ekipleri İle Beraber Hareket Etmek Önemlidir

Küçük kullanıcıların paraları kripto değer kaybettikçe zarar eder. Bu sebeple daha fazla düşmeden sanal paraları satarlar. Neticede kripto para daha da değer kaybeder. Zengin tüccar grubu tarafından koordine edilmiş eylem, kripto paranın satıldığı bu süre sonunda, en düşük değere ulaşıldığında tekrarlanır. Devamlı düşükten alıp yüksekten satarlar. Onların başlatacakları kitlesel hareketten istihbarat elde edip onlarla beraber ne zaman alım satım yapacağını bilen Kripto para pump sinyal grupları da eş zamanlı kazanmış olurlar. Ancak bu şekilde risk almadan kazanabilmek mümkün olabilir.

Kripto Para Pump Sinyal Grupları Sosyal Medya Kanallarında Sizleri Bekliyor

Kripto para pump sinyal grupları tarafından tercih edilen iletişim araçları Telegram ve whatsapp mesajlaşma uygulamalarıdır. Tüccarlar her iki platformda da gruplar oluşturur. Bu tür gruplar üyelik için 400 ile 2.000 Türk Lirası arasında ücret almaktadır. Bazı durumlarda, tüccarlar hizmeti tanıtabilir ve bedava üye alabilir. Hong Kong merkezli bir kripto para borsası olan tanınmış bir şirket, düşük likiditeli küçük paraları listelediği için bu tür işlemlerin favorisidir ve bu da onları takip etmek için dünya çapında ideal adaylar haline getirir.

Başa dön tuşu