Blog

POPÜLER: Bitcoin Pump Sinyal Grupları Listesi

Ödeme şekli olarak uçtan uça yöntem izlenen bir sistemdir. Ülkeler arasında herhangi bir yeni birim paraya gerek kalmadan para transferi yapılan dijital platformdur. Bitcoin değeri günümüzde oldukça yükselmektedir.

Bitcoin Pump Sinyal Gruplarının Avantajları Nelerdir?
Bitcoin Pump Sinyal Gruplarının Avantajları Nelerdir?

Bitcoin Pump Sinyal Gruplarının Avantajları Nelerdir?

 1. Basit ve güvenilir olması.
 2. Bitcoin erişimi her yerden sağlanabilir.
 3. İşlemlerin hızlı olması da büyük avantajdır.
 4. Hesap hakkında kimse bilgi sahibi olamaz.
 5. Anonim bir özelliğe sahip olması avantajıdır.
 6. Para transfer yöntemleri daha ucuz olarak gerçekleşir.
 7. Enflasyon ve çökme riski oldukça düşük bir orana sahiptir.
Bitcoin Pump Sinyal Grupları Nasıl Kullanılır
Bitcoin Pump Sinyal Grupları Nasıl Kullanılır

Bitcoin Pump Sinyal Grupları Nasıl Kullanılır?

İlk olarak sanal cüzdan oluşturmak gerekir. İstediğiniz yerden cüzdan oluşumu sağlayabilirsiniz. Cüzdan açmanın belirli bir sınırı yoktur, istediğiniz kadar cüzdan açabilirsiniz. Oluşturulan cüzdan için özel bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz. Cüzdan sayesinde para gönderimi, alımı, alışveriş sağlanabilir. Son derece hızlı ve güvenilir dijital platformdur.

Bitcoin Pump Sinyal Grupları Hangileridir?
Bitcoin Pump Sinyal Grupları Hangileridir?

Bitcoin Pump Sinyal Grupları Hangileridir?

Düşük fiyattan alınan coinler bu gruplar sayesinde yükselmeye başlar. Coin paraları tek başına yükseltmek kolay olmamaktadır. Bu nedenle birden fazla kişi birleşerek belirli bir coin belirler. Pump denilen yükseltme işlemi için gerçekleştirilir. Grup halinde alındığı için bitcoin pump sinyal grupları yükselmesine sebep olur.

 1. Binance Pump Signals: Telegram grupları arasında bir Türk tarafından kontrolü sağlanmaktadır. 100 bin üye aynı anda satım yapabilmektedir. Belirlenen tarih ve saat kullanıcılar ile paylaşılır. Daha sonra hangi altcoin ile başlayacağı ise ücretli satın alma işleminden sonra öğrenilir.
 2. Binance VIP Signals: Telegram grupları arasında en popüler olanıdır. Çok fazla üyesi bulunur ve birçok kişi pump yapabilmektedir. Yapılan pumplar ciddi bir etkileşim sağlamaktadır. Ayrıca güvenilirlik garantisi de vermektedir.
 3. Binance Signals: 300 bin üyesi bulunmaktadır. Ne zaman ve n-hangi coin ile pump yapacağınızı bildirmektedir. Fakat üyelik için ücret istemektedir.
 4. Coin Pump Payout Proof: Üyelik ücretlidir. 250 bin üyesi bulunmaktadır. Üyelik için alınan ücretler ile coin için yer ve saati belirlemektedir. Böylece gruplaşma başarılı bir şekilde sağlanmış olur. Coin piyasaları arasında en çok aranan ve tercih edilen yöntemdir.

Özetle : Belirli bir grubun sürekli coin almasıdır. Yapılan satın alma işlemi ise coin fiyatını yükseltmektedir. Talep artışı sağlanır. Gruplar belirli fiyata kadar coini yükseltirler. Yükseltilen coin satılır ve ani fiyat düşer. Grup bu şekilde ilerleme sağlar ve gruptaki herkesin kazancı artar. Çok kişiye ulaşarak grubunuzdaki kişiler artar ve kazanç fiyatı yükselir. Paranızı birkaç gün içerisinde iki üç katına katlaya bilirsiniz.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 2 Ortalama Puan: 4.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir