Bitcoin Pump Sinyal Grupları

Ödeme şekli olarak uçtan uça yöntem izlenen bir sistemdir. Ülkeler arasında herhangi bir yeni birim paraya gerek kalmadan para transferi yapılan dijital platformdur. Bitcoin değeri günümüzde oldukça yükselmektedir.

AVANTAJLARI NELERDİR

 1. Enflasyon ve çökme riski oldukça düşük bir orana sahiptir.
 2. Basit ve güvenilir olması.
 3. Anonim bir özelliğe sahip olması avantajıdır.
 4. Para transfer yöntemleri daha ucuz olarak gerçekleşir.
 5. İşlemlerin hızlı olması da büyük avantajdır.
 6. Bitcoin erişimi her yerden sağlanabilir.
 7. Hesap hakkında kimse bilgi sahibi olamaz.

NASIL KULLANILIR

İlk olarak sanal cüzdan oluşturmak gerekir. İstediğiniz yerden cüzdan oluşumu sağlayabilirsiniz. Cüzdan açmanın belirli bir sınırı yoktur, istediğiniz kadar cüzdan açabilirsiniz. Oluşturulan cüzdan için özel bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz. Cüzdan sayesinde para gönderimi, alımı, alışveriş sağlanabilir. Son derece hızlı ve güvenilir dijital platformdur.

BITCOIN GÜVENİLİR Mİ
BITCOIN GÜVENİLİR Mİ

BITCOIN GÜVENİLİR Mİ

Başlangıçtan son ana kadar yapılan tüm işlemler şifrelenmektedir. Şifre altına alınan tüm işlemler sağlam bir kayıt altına alınır. Herhangi bir şifre ya da hesap çalınma gibi durumlar ile sistem arasında problem oluşmamaktadır. Haberiniz olmadan hiçbir işlem gerçekleştirilemez. Aynı para iki defa harcanamaz. Bütün işlemler bilgisayar onaylı gerçekleşir. Bu nedenle güvenilir olması sağlanır.

SİNYAL GRUPLARI NEDİR

Düşük fiyattan alınan coinler bu gruplar sayesinde yükselmeye başlar. Coin paraları tek başına yükseltmek kolay olmamaktadır. Bu nedenle birden fazla kişi birleşerek belirli bir coin belirler. Pump denilen yükseltme işlemi için gerçekleştirilir. Grup halinde alındığı için bitcoin pump sinyal grupları yükselmesine sebep olur.

 1. Binance Pump Signals: Telegram grupları arasında bir Türk tarafından kontrolü sağlanmaktadır. 100 bin üye aynı anda satım yapabilmektedir. Belirlenen tarih ve saat kullanıcılar ile paylaşılır. Daha sonra hangi altcoin ile başlayacağı ise ücretli satın alma işleminden sonra öğrenilir.
 2. Binance VIP Signals: Telegram grupları arasında en popüler olanıdır. Çok fazla üyesi bulunur ve birçok kişi pump yapabilmektedir. Yapılan pumplar ciddi bir etkileşim sağlamaktadır. Ayrıca güvenilirlik garantisi de vermektedir.
 3. Binance Signals: 300 bin üyesi bulunmaktadır. Ne zaman ve n-hangi coin ile pump yapacağınızı bildirmektedir. Fakat üyelik için ücret istemektedir.
 4. Coin Pump Payout Proof: Üyelik ücretlidir. 250 bin üyesi bulunmaktadır. Üyelik için alınan ücretler ile coin için yer ve saati belirlemektedir. Böylece gruplaşma başarılı bir şekilde sağlanmış olur. Coin piyasaları arasında en çok aranan ve tercih edilen yöntemdir.

Özetle : Belirli bir grubun sürekli coin almasıdır. Yapılan satın alma işlemi ise coin fiyatını yükseltmektedir. Talep artışı sağlanır. Gruplar belirli fiyata kadar coini yükseltirler. Yükseltilen coin satılır ve ani fiyat düşer. Grup bu şekilde ilerleme sağlar ve gruptaki herkesin kazancı artar. Çok kişiye ulaşarak grubunuzdaki kişiler artar ve kazanç fiyatı yükselir. Paranızı birkaç gün içerisinde iki üç katına katlaya bilirsiniz.

Başa dön tuşu